Weź udział w konkursie fotograficznym dla polskiej społeczności Crypto.com i wygraj nagrody w CRO!

Harmonogram zbierania zgłoszeń

Runda

Start

Koniec

1

19 kwiecień 2021, 00:00 CEST

25 kwiecień 2021, 23:59 CEST

2

26 kwiecień 2021, 00:00 CEST

2 maj 2021, 23:59 CEST

3

3 maj 2021, 00:00 CEST

9 maj 2021, 23:59 CEST

4

10 maj 2021, 00:00 CEST

16 maj 2021, 23:59 CEST

Nagrody

Runda

Liczba zwycięzców

Wartość nagrody

1

2

$20 w CRO

2

2

$20 w CRO

3

2

$20 w CRO

4

4

$20 w CRO

Jak wziąć udział?

Konkurs składa się z czterech rund. Motywem przewodnim każdej z rund jest inna tematyka. Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie zdjęcia o określonym motywie przewodnim za pomocą aparatu fotograficznego lub smartfona, a następnie udostępnienie tego zdjęcia w jednym z wybranych social media z wymaganymi hashtagami (#). Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze publicznego głosowania na platformie Gleam.io (patrz Głosowanie).

Warunkiem udziału w konkursie są:

 1. Konto w aplikacji Crypto.com (Nie posiadasz jeszcze konta? Pobierz aplikację i zarejestruj się)
 2. Dołączenie do polskiej społeczności Crypto.com na Telegramie – t.me/Cryptocom_PL 🇵🇱
 3. Dołączenie do polskiego kanału ogłoszeń Crypto.com na Telegramie – t.me/Cryptocom_PL_Announcements 🇵🇱
 4. Opublikowanie swojego zdjęcia konkursowego na jednym z wybranych social mediów* wraz z hashtagami** odpowiadającymi danej rundzie konkursu, wraz ze swoją unikalną nazwą użytkownika na Telegramie.

*Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr

**Hashtagi wymagane do udziału w każdej z rund zostaną opublikowane w każdy piątek podczas trwania konkursu na czacie polskiej społeczności oraz kanale ogłoszeń.

Głosowanie

 1. Głosowanie rozpocznie się 19 kwietnia 2021 o godzinie 00:00 CEST i zakończy się 21 maja 2021 o godzinie 12:00 CEST.
 2. Głosowanie odbędzie się na platformie Gleam.
 3. Odnośnik do strony ze zdjęciami oraz formularzem głosowania zostanie opublikowany w każdy piątek podczas trwania konkursu.
 4. W głosowaniu wziąć może wziąć udział każdy - konto na Crypto.com nie jest wymagane.

Regulamin konkursu

 • Każde ze zdjęć konkursowych musi bezpośrednio odnosić się do motywu przewodniego danej rundy oraz zawierać co najmniej jeden z elementów identyfikacji wizualnej Crypto.com - np. logo Crypto.com lub kartę Crypto.com Visa.
 • Każdy z uczestników konkursu musi posiadać pełne prawa do zdjęcia przesłanego do konkursu. Z konkursu wykluczone są zdjęcia autorstwa innych osób, wliczając w to zdjęcia wygenerowane lub przerobione w programach graficznych, rendery, ilustracje i rysunki.
 • Każdy z uczestników konkursu może wygrać w maksymalnie 4 rundach.
 • Każdy z uczestników konkursu może wysłać nieograniczoną liczbę zdjęć konkursowych.
 • Każde ze zdjęć konkursowych opublikowanych na social media musi być widoczne publicznie. Z udziału w konkursie wykluczone są zdjęcia udostępnione z użyciem trybu "prywatne", "widoczne tylko dla mnie" lub "widoczne tylko dla moich znajomych".
 • Każdy z uczestników konkursu wyraża zgodę na dowolne wykorzystanie swojego zdjęcia lub zdjęć konkursowych w dowolnym celu przez Crypto.com podczas konkursu oraz po jego zakończeniu.
 • Do udziału w konkursie nie jest wymagany zakup. Zakup jakiegokolwiek dobra nie zwiększy Twoich szans na wygraną. Rejestracja konta w aplikacji Crypto.com jest darmowa.
 • Każdy z uczestników konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności Crypto.com, dostępną pod adresem crypto.com/en/privacy/global.html.
 • Crypto.com zastrzega sobie prawo do modyfikacji zasad konkursu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 • Crypto.com zastrzega sobie prawo do wykluczenia z głosowania zdjęć konkursowych wykraczających poza tematykę każdej z rund oraz niezgodnych z zasadami konkursu.
 • Konkurs jest sponsorowany przez MCO Malta DAX Limited, firmę zarejestrowaną na Malcie).
 • Zwycięzcy konkursu wyłonieni drogą publicznego głosowania zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie wiadomości tekstowej na polskiej społeczności Crypto.com na Telegramie.
 • W przypadku wygranej w konkursie każdy ze zwycięzców zostanie poproszony o wysłanie swojego kodu polecającego (“Referral Code”) z aplikacji Crypto.com w terminie 3 dni roboczych oraz metodą uzgodnioną z Polskim Community Managerem, w chwili ogłoszenia listy zwycięzców. W przypadku nie podania wymaganych informacji w tym terminie lub podania błędnych informacji, Crypto.com nie odpowiada za niedostarczenie nagrody do zwycięzcy.
 • Nagroda w postaci ekwiwalentu dolarów amerykańskich przeliczonych na kryptowalutę CRO zostanie przesłana na konto każdego ze zwycięzców, na podstawie podanego kodu polecającego.
 • Crypto.com ogłosi zwycięzców wszystkich 4 rund konkursu w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na czacie polskiej społeczności oraz kanale ogłoszeń.