Pula nagród: 250 000 USD

Crypto.com z radością ogłasza konkurs, w którym do wygrania są 4 samochody Tesla o łącznej wartości przekraczającej 250 000 USD! Każdy użytkownik aplikacji Crypto.com, który do 8 Marca kupi #BTC o wartości co najmniej 100 USD ma szansę wygrać nową Teslę Model S, Model X, Model Y lub Model 3.

Aby wziąć udział w konkursie pobierz aplikację Crypto.com ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Konkurs handlowy Tesla:
Data rozpoczęcia: Wtorek, 9 Luty 11:00 UTC
Data zakończenia: Poniedziałek, 8 Marzec 11:00 UTC

Jak wziąć udział?

 • W Aplikacji Crypto.com kup lub sprzedaj BTC o wartości 100 USD lub większej
 • Każdy uczestnik, który dokona zakupu/sprzedaży BTC o wartości co najmniej 100 USD otrzyma jeden bilet w konkursieCrypto.com wyłoni 4 zwycięzców ze wszystkich uczestników konkursu posiadających co najmniej 1 bilet

Jak mogę zwiększyć swoje szanse na wygraną?

 • Każdy uczestnik konkursu może zwiększyć swoje szanse na wygraną przy pomocy tzw. CRO Booster. Dzięki CRO Booster możesz zyskać do 20 dodatkowych biletów. CRO Booster polega na zwiększeniu Stake CRO w aplikacji Crypto.com (na wyższy niż obecny)

CRO Booster

Pomocne linki:

- Dołącz do dyskusji na Telegramie
- Poradnik: Weryfikacja konta krok po kroku
- Poradnik: Stake CRO na kartę Crypto.com Visa
- Przewodnik po aplikacji Crypto.com

Uwagi

 • Wszelkie transakcje które w opinii Crypto.com zostaną zrealizowane z wykorzystaniem niedozwolonych praktyk handlowych, w tym także tzw. wash trade, false-trading, self-dealing lub inne transakcje, które mają charakter manipulacyjny (“transakcje zdyskwalifikowane”) nie zostaną zaliczone do wolumenu transakcji uczestnika konkursu.
 • Crypto.com zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany zasad konkursu według własnego uznania.
 • Nagrody w postaci samochodów Tesla w konkursie nie obejmują opłacenia żadnych podatków, ceł ani kosztów wysyłki. Crypto.com oferuje możliwość wymiany nagrody w postaci samochodu Tesla na jego równowartość w przeliczeniu na CRO.
 • W celu zebrania niezbędnych informacji do zorganizowania dostawy nagród Crypto.com skontaktujemy się z wylosowanymi zwycięzcami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Użytkownicy, którzy nie podadzą wymaganych przez nas informacji, które są potrzebne do zrealizowania nagrody, utracą prawo do otrzymania nagrody.
 • Nagrody w postaci CRO zostaną przesłane na portfel CRO zwycięzcy w aplikacji Crypto.com w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu.
 • Kurs wymiany USD/CRO zostanie określony w czasie dystrybucji nagród według uznania Crypto.com.
 • Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie do celów weryfikacyjnych.
 • Akceptując nagrodę, zwycięzcy akceptują Politykę prywatności Crypto.com, która znajduje się pod adresem: crypto.com/en/privacy/global.html.