Zagraj w F1 Racer lub Pocket World Cup na naszej oficjalnej grupie na Telegramie i wygraj nagrody w CRO!

Harmonogram

Gra

Start

Koniec

F1 Racer

2021-07-19 15:00 CEST

2021-07-26 15:00 CEST

Pocket World Cup

2021-07-19 15:00 CEST

2021-07-26 15:00 CEST

Nagrody

Gra

Liczba zwycięzców

Wartość nagrody

F1 Racer

2

$30, $20 w CRO

Pocket World Cup

2

$30, $20 w CRO

Jak wziąć udział?

Konkurs składa się z dwóch gier. Zadaniem uczestników jest zdobycie jak największej ilości punktów w okresie trwania konkursu w społeczności Crypto.com na Telegramie.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

 1. Konto w aplikacji Crypto.com (Nie posiadasz jeszcze konta? Pobierz aplikację i zarejestruj się).
 2. Dołączenie do polskiej społeczności Crypto.com na Telegramie – t.me/Cryptocom_PL 🇵🇱.
 3. Dołączenie do polskiego kanału ogłoszeń Crypto.com na Telegramie – t.me/Cryptocom_PL_Announcements 🇵🇱.
 4. Uruchomienie jednej z dwóch gier biorących udział w konkursie oraz zdobycie jak najlepszego wyniku w jednej z gier. Przycisk służący do uruchomienia każdej z gier zostanie opublikowany na czacie polskiej społeczności Crypto.com na Telegramie.

Regulamin konkursu:

 • Każdy z uczestników konkursu może wygrać jedną nagrodę w każdej grze konkursowej.
 • Do udziału w konkursie nie jest wymagany zakup. Zakup jakiegokolwiek dobra nie zwiększy Twoich szans na wygraną. Rejestracja konta w aplikacji Crypto.com jest darmowa.
 • Każdy z uczestników konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności Crypto.com, dostępną pod adresem crypto.com/en/privacy/global.html.
 • Crypto.com zastrzega sobie prawo do modyfikacji zasad konkursu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 • Crypto.com zastrzega sobie prawo do wykluczenia z konkursu uczestników, u których zachodzi podejrzenie o nieuczciwą grę lub inne oszustwa.
 • Konkurs jest sponsorowany przez MCO Malta DAX Limited, firmę zarejestrowaną na Malcie).
 • W przypadku wygranej w konkursie każdy ze zwycięzców zostanie poproszony o wysłanie swojego kodu polecającego (“Referral Code”) z aplikacji Crypto.com w terminie 3 dni roboczych oraz metodą uzgodnioną z Polskim Community Managerem, w chwili ogłoszenia listy zwycięzców. W przypadku nie podania wymaganych informacji w tym terminie lub podania błędnych informacji, Crypto.com nie odpowiada za niedostarczenie nagrody do zwycięzcy.
 • Nagroda w postaci ekwiwalentu dolarów amerykańskich przeliczonych na kryptowalutę CRO zostanie przesłana na konto każdego ze zwycięzców, na podstawie podanego kodu polecającego.
 • Crypto.com ogłosi zwycięzców konkursu w ciągu 2 dni roboczych od zakończenia konkursu. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na czacie polskiej społeczności Telegram.