Weź udział w wakacyjnym konkursie fotograficznym dla polskiej społeczności Crypto.com i wygraj nagrody w CRO!

Harmonogram zbierania zgłoszeń

Runda

Start

Koniec

1,2,3

28 czerwiec 2021, 00:00 CEST

18 lipiec 2021, 23:59 CEST

Nagrody

Runda

Liczba zwycięzców

Wartość nagrody

1

3

$30, $25 oraz $20 w CRO

2

3

$30, $25 oraz $20 w CRO

3

3

$30, $25 oraz $20 w CRO

+nagroda dodatkowa

1

$25 w CRO

Jak wziąć udział?

Konkurs składa się z trzech rund. Motywem przewodnim każdej z rund jest inna tematyka. Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie zdjęcia o określonym motywie przewodnim za pomocą aparatu fotograficznego lub smartfona, a następnie udostępnienie tego zdjęcia w komentarzu pod odpowiednim postem w grupie https://fb.com/Cryptocom.Polska. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni na podstawie ilości polubień udostępnionych zdjęć.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

 1. Konto w aplikacji Crypto.com (Nie posiadasz jeszcze konta? Pobierz aplikację i zarejestruj się)
 2. Polubienie strony Crypto.com Polska na Facebooku - Fanpage Crypto.com Polska 🇵🇱
 3. Dołączenie do polskiej grupy Crypto.com na Facebooku – Grupa Crypto.com Polska 🇵🇱
 4. Dołączenie do polskiej społeczności Crypto.com na Telegramie – t.me/Cryptocom_PL 🇵🇱
 5. Dołączenie do polskiego kanału ogłoszeń Crypto.com na Telegramie – t.me/Cryptocom_PL_Announcements 🇵🇱
 6. Publiczne udostępnienie przypiętego w grupie Crypto.com Polska 🇵🇱 postu konkursowego.
 7. Opublikowanie swojego zdjęcia konkursowego w komentarzu pod odpowiednim postem w grupie https://fb.com/Cryptocom.Polska wraz z hashtagami** odpowiadającymi danej rundzie konkursu.

**Hashtagi wymagane do zakwalifikowania w każdej z rund zostaną opublikowane podczas trwania konkursu na grupie https://fb.com/Cryptocom.Polska.

Głosowanie

 1. Głosowanie rozpocznie się 28 czerwca 2021 o godzinie 00:00 CEST i zakończy się 18 sierpnia 2021 o godzinie 23:59 CEST.
 2. Głosowanie polegać będzie na polubieniu komentarza zawierającego zdjęcie konkursowe.
 3. W głosowaniu wziąć może wziąć udział każdy - konto na Crypto.com nie jest wymagane.

Regulamin konkursu

 • Każde ze zdjęć konkursowych musi bezpośrednio odnosić się do motywu przewodniego danej rundy oraz zawierać co najmniej jeden z elementów identyfikacji wizualnej Crypto.com - np. logo Crypto.com lub kartę Crypto.com Visa.
 • Każdy z uczestników konkursu musi posiadać pełne prawa do zdjęcia przesłanego do konkursu. Z konkursu wykluczone są zdjęcia autorstwa innych osób, wliczając w to zdjęcia wygenerowane lub przerobione w programach graficznych, rendery, ilustracje i rysunki.
 • Każdy z uczestników może wygrać jedną nagrodę w każdej rundzie konkursu.
 • Każdy z uczestników konkursu może wysłać nieograniczoną liczbę zdjęć konkursowych.
 • Każdy z uczestników konkursu wyraża zgodę na dowolne wykorzystanie swojego zdjęcia lub zdjęć konkursowych w dowolnym celu przez Crypto.com podczas konkursu oraz po jego zakończeniu.
 • Do udziału w konkursie nie jest wymagany zakup. Zakup jakiegokolwiek dobra nie zwiększy Twoich szans na wygraną. Rejestracja konta w aplikacji Crypto.com jest darmowa.
 • Każdy z uczestników konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności Crypto.com, dostępną pod adresem crypto.com/en/privacy/global.html.
 • Crypto.com zastrzega sobie prawo do modyfikacji zasad konkursu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 • Crypto.com zastrzega sobie prawo do wykluczenia z głosowania zdjęć konkursowych wykraczających poza tematykę każdej z rund oraz niezgodnych z zasadami konkursu.
 • Konkurs jest sponsorowany przez MCO Malta DAX Limited, firmę zarejestrowaną na Malcie).
 • Zwycięzcy konkursu wyłonieni drogą publicznego głosowania zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie wiadomości tekstowej na polskiej społeczności Crypto.com na Facebooku.
 • W przypadku wygranej w konkursie każdy ze zwycięzców zostanie poproszony o wysłanie swojego kodu polecającego (“Referral Code”) z aplikacji Crypto.com w terminie 3 dni roboczych oraz metodą uzgodnioną z Polskim Community Managerem, w chwili ogłoszenia listy zwycięzców. W przypadku nie podania wymaganych informacji w tym terminie lub podania błędnych informacji, Crypto.com nie odpowiada za niedostarczenie nagrody do zwycięzcy.
 • Nagroda w postaci ekwiwalentu dolarów amerykańskich przeliczonych na kryptowalutę CRO zostanie przesłana na konto każdego ze zwycięzców, na podstawie podanego kodu polecającego.Crypto.com ogłosi zwycięzców wszystkich 3 rund konkursu w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na czacie polskiej społeczności Telegram oraz fb.com/Cryptocom.Polska.